• Godzinny otwarciaPon - Pt 8.00 - 18.00
  • Telefon509-598-145
  • E-mailkontakt@fczawiercie.pl

Turystyka medyczna w Polsce

Leczenie będzie kosztowne i to niezależnie od tego, gdzie będziemy się chcieli leczyć. Jak się okazuje coraz większym zainteresowaniem w ostatnich latach cieszy się między innymi turystyka medyczna.

Rozwój turystyki medycznej Coraz więcej osób chce redukować koszty leczenia i dlatego szuka dla siebie propozycji z innych krajów, gdzie będzie się można taniej leczyć. I tutaj Polska mocno zyskuje, ponieważ wiele osób z zachodu decyduje się tutaj szukać taniej i dobrej pomocy medycznej. Mamy kilka powodów, dla których Polska w zakresie turystyki medycznej staje się tak bardzo popularna. Oczywiście względy ekonomiczne są najważniejsze. Jeśli można za komplet usług zapłacić kilka razy mniej to nie ma się co dziwić, że wiele osób na takie właśnie rozwiązanie chce się decydować. Na popularność takiej turystyki wpływa także to, że obecnie nie trzeba będzie już ponosić wysokich kosztów związanych z transportem czy dojazdem. Jak się okazuje można do Polski dotrzeć wygodnie samolotem tanich linii lotniczych.

Będzie to szybko i tanio. Same zabiegi medyczne mogą tutaj być kilkadziesiąt procent tańsze. A dodatkowo jakość leczenia w naszym kraju także jest na coraz wyższym poziomie, co goście z zagranicy wyraźnie zauważają. Dla niektórych znaczenie maja niskie ceny, dla innych właśnie połączenie tych niskich cen z wysoką jakością leczenia. Jeśli chodzi o turystów ze Wschodu to oni akurat w Polsce będą musieli zapłacić więcej, ale tutaj mogą oczekiwać lepszej jakości usług i to także zachęca ich do tego, by do Polski po leczenie przybywać. Jeśli chodzi o najbardziej popularne kierunki leczenia to może to być zaskakuję, ale będzie to stomatologia. W Polsce ceny będą nawet 80% niższe niż na zachodzie w innych krajach Unii. Dodatkowo nasi dentyści są uważani za doskonałych specjalistów i ludzie chcą z ich umiejętności korzystać. Poza tym zainteresowaniem cieszą się takie medyczne dziedziny jak: Chirurgia estetyczna i plastyczna, Kardiologia i kardiochirurgia, Wczasy lecznicze, SPA&Welness. Rehabilitacja, Bariatria, Okulistyka, Traumatologia.

Ambroży fusion

Właściciel hotelu&spa, Poznań