• Godzinny otwarciaPon - Pt 8.00 - 18.00
  • Telefon509-598-145
  • E-mailkontakt@fczawiercie.pl

Turystyka medyczna najpopularniejsze zabiegi

Wydaje się, że jeszcze kilka lat temu rozważanie Polski jako kraju, gdzie można wybrać się w ramach turystyki medycznej było abstrakcją.

Do Polski na leczenie Ale obecnie wiele się zmieniło i mamy prawdziwy boom na pojawianie się ludzi szukających leczenia w naszym kraju. Z roku na rok nasz kraj ma coraz więcej w tym względzie do zaoferowania i to na pewno ma bardzo duże znaczenie. Przede wszystkim nasz medyczny personel jest coraz lepiej przygotowany. Nasze gabinety są coraz lepiej wyposażone i wykonać tam można praktycznie każdy zabieg. Ale najważniejsze wydaje się być jednak to, że nasze ceny są mocno konkurencyjne w stosunku do tego co oferują inne europejskie kraje i to wysuwa nas przed inne konkurencyjne narody. Przy panującym na świecie kryzysie ta cena dla wielu osób jest kwestią szczególnie ważną, która zawsze będzie brana pod uwagę. Jako, że liczba turystów medycznych rośnie to mamy także coraz więcej placówek, które działają w naszym kraju.

Ten sektor wydaje się być szczególnie rozwojowy i można przypuszczać, że będzie rzeczywiście cały czas posuwał się do przodu w kolejnych latach. Faktem będzie także, to, że wprowadza się tam nowe technologie. Z jakiego powodu turyści medyczni wybierają nasz kraj? Oczywiście taką kluczową kwestią będą ceny, która sprawiają, że pojawia się u nas wielu turystów medycznych. Średnio zabiegi są tańsze o około 40% ale są pewne przypadki, w których ta cena może być nawet o 80% niższa a to dla turystów już bardzo dużo. Dalej można wymienić również to, że na takie zabiegi czeka się u nas krócej niż w krajach zachodniej Europy. Jednocześnie standard naszych palcówek jest bardzo wysoki i są one cały czas udoskonalane, dlatego pojawiający się tutaj pacjenci oczekiwać mogą doskonałej pomocy medycznej. Personel zna doskonale języki obce, gwarantuje kulturalną obsługę na wysokim poziomie. Szczególnym zainteresowaniem cieszy się denturyzm, czyli turystyka stomatologiczna, z której chce korzystać naprawdę wiele osób przede wszystkim ze względu na ceny niższe nawet o około 80%.

Ambroży fusion

Właściciel hotelu&spa, Poznań